Pasirinkimo sritys

pasirinkimo sritys

Pasirinkimo sritys studijuoja ne tik savo pasirinktos specialybės studijų dalykus, bet ir tarpdisciplininėms  žinioms pasirinkimo sritys gebėjimams įgyti įvairių studijų sričių Artes liberales studijų dalykus.

parinktis yra dokumentas

Universitete studijų dalykai skirstomi į 3 grupes: Pasirinkimo sritys grupė — pagrindinių studijų sričių dalykai ir užsienio kalbos; B grupė — alternatyvūs įvadiniai studijų krypčių dalykus, dėstomi kitose, nei studentas studijuoja, studijų programose; C grupė — tavo pasirinktos specialybės dalykai. Kiekvieno semestro pradžioje studentai pasirenka dalykus, kuriuos nori studijuoti tą semestrą, ir į juos užsiregistruoja.

  • Bitcoin eurų diagrama metams
  • Kaip pasirinkti kokybiškas studijas? | Kokybės užtikrinimas | Studijų kokybės vertinimo centras
  • Per metus nuvažiuoja tūkst.
  • Rekomendacijos | Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija
  • Kur stoti | Abiturientai parodoje „Studijos “ ieškojo geriausio pasirinkimo
  • Spausdinti Programų pasirinkimo galimybės Esant poreikiui, specialiųjų poreikių gimnazistų dalykų mokymui gimnazija pasiruošusi parengti individualiąsias programas, adaptuoti ar modifikuoti bendrojo lavinimo mokyklos ugdymo turinį pagal  specialiosios mokyklos programų krūvį.
  • Susirinkimų protokolai dėl administratoriaus pasirinkimo | Šilutės rajono savivaldybė
  • Atvira bitcoin piniginė

Pirmakursiams tai padaryti padeda VDU darbuotojai ir studentai. A grupės dalykai A grupė pagrindinių studijų sričių studijų dalykai, skirti įvairių studijų sričių žinioms ir gebėjimams įgyti bei užsienio kalbos.

Šią dalykų grupę sudaro 4 studijų sričių ir vienas užsienio kalbų pogrupiai: Biomedicinos, fizinių ir technologijos mokslų Humanitariniai mokslų Menų Užsienio kalbos Studentas turi pasirinkti ne mažiau kaip po vieną studijų dalyką iš visų keturių studijų sričių pogrupių ne mažiau kaip 16 kreditųnesirinkdamas savo studijuojamos studijų programos studijų krypties dalyko.

  1. Mokytis verslo organizavimo pagrindų 3.
  2. Kaip pasirinkti kokybiškas studijas?

A grupės studijų dalykus studentas turi išklausyti per pirmuosius dvejus studijų metus. A grupės dalykų sąrašas.

Maisto pasirinkimo piramidė (plakatas)

Anglų ir kitos užsienio kalbos Iš užsienio kalbų pogrupio, kurį sudaro privalomi anglų kalbos bei kitų Universitete dėstomų užsienio kalbų studijų dalykai, studentas turi pasirinkti ne mažiau kaip pasirinkimo sritys kreditų ir ne daugiau kaip 24 kreditų: studentai, pradėję studijuoti Universitete anglų kalbą nuo aukštesnio nei A1 lygio, turi pasiekti akademinės anglų kalbos C1 lygį; studentai, pradėję studijuoti anglų kalbą nuo A1 lygio arba įstoję į Universitetą metais ir anksčiau, turi pasiekti akademinės anglų kalbos B2 lygį.

Likusius laisvus kreditus studentai gali panaudoti pasirinkdami aukštesnio nei C1 lygio anglų kalbos studijas, kitų užsienio kalbų studijas arba laisvai pasirenkamus studijų dalykus. Anglų kalbos pasirinkimo sritys lygis nustatomas pagal Užsienio kalbų institute išlaikyto anglų kalbos testo rezultatus ir anglų kalbos įvertinimus brandos atestate.

dvejetainių opcionų strategijos su minimalia rizika internetinių studentų pajamų

C1 lygio kompetencija įskaitoma studentams pateikusiems C1 lygio kompetenciją liudijančius dokumentus standartizuotų anglų kalbos testų arba išsilavinimo anglų kalba įgijimo pažymėjimus. Užsienio kalbų dalykų aprašai pateikiami A grupės dalykų sąraše.

Panašūs straipsniai

B grupės dalykai B grupė  — alternatyvūs įvadiniai studijų krypčių dalykai, pasirinkimo sritys kitose, nei studentas studijuoja, studijų programose.

Šiai pasirinkimo sritys pasirinkimo sritys kreditus 16 kreditų studentas gali panaudoti laisvai rinkdamasis studijų dalykus ne tik iš B, bet ir iš A grupės.

IŠGYDYMAS IŠ MANIAKINĖS DEPRESIJOS - Nichole Marbach

Jei studentas neturi ECDL Europos kompiuterio vartotojo pažymėjimo, nėra teigiamu balu išlaikęs informacinių technologijų valstybinio brandos egzamino, nelaikė arba neišlaikė Universitete pasirinkimo sritys kompiuterinio raštingumo patikrinimo testo, privalomai turi studijuoti Kompiuterinio raštingumo studijų dalyką 4 kreditai.

Jei studentas studijuoja gretutinėje studijų programoje, B grupei skirtus kreditus gali panaudoti gretutinės studijų programos dalykų pasirinkimo sritys.

pasirinkimo sritys

B grupės dalykų sąrašas. C grupės dalykai C grupė — studento pasirinktos studijų programos specialybės dalykai, tarp jų — kursiniai darbai, praktika ir baigiamasis darbas.

Karjeros sritys Norint pasirinkti karjeros kryptį, reikia žinoti, iš ko galima rinktis. Daugelis galime išvardinti apie 20 studijų krypčių, pasistengę išvardintume apie profesijų. Tiesa ta, kad pasirinkimo sritys vien studijų programų yra daugiau neikurios, galų gale, pavirsta į daugiau nei 40 specializacijų.

Išsamų kiekvieno specialybės dalyko aprašą  rasi bakalauro studijų programų sąraše. Registracija į A, B, C grupės dalykus vyks kompiuteriu, pasirinkimo sritys prie studentų savitarnos portalo studentas.

Karjeros sritys

Prisijungimo vardas ir slaptažodis pirmakursiams bus suteikti registruojantis. Neužmirškite atsinešti asmens dokumento.

pasirinkimo sritys eurų eurų žvakidžių lentelė

Registracijos eilė sudaroma pagal konkursinį stojimo į VDU balą. Negalintiems atvykti būtinas notariškai patvirtintas kito žmogaus delegavimas užregistruoti į dalykus. Per pirmąsias eos perspektyva semestro savaites studentai privalo patikslinti registraciją ir pakoreguoti individualius studijų planus, t.

Šiame etape studentas turi pasirinkimo sritys suformuoti individualius studijų planus.

pasirinkimo sritys

Galbūt jus domina