Į pasirinkimą

Individuali veikla pagal pažymą

binarinių žvakidžių strategijos

Citatos 30 straipsnis. Teismingumas pagal ieškovo pasirinkimą 1.

į pasirinkimą

Ieškinys atsakovui, kurio gyvenamoji vieta nežinoma, gali būti pareiškiamas pagal jo turto buvimo vietą arba pagal paskutinę žinomą jo gyvenamąją vietą. Ieškinys atsakovui, neturinčiam Lietuvos Respublikoje gyvenamosios vietos, gali būti pareiškiamas pagal jo turto buvimo vietą arba pagal paskutinę žinomą jo gyvenamąją vietą Lietuvos Į pasirinkimą.

ryškus variantas privatus brokeris kirove

Ieškinys, susijęs su juridinio asmens filialo veikla, gali būti pareiškiamas taip pat pagal filialo buveinę. Ieškinys dėl išlaikymo priteisimo ir dėl tėvystės nustatymo gali būti pareiškiamas taip pat pagal ieškovo gyvenamąją į pasirinkimą. Ieškinys dėl atlyginimo žalos, padarytos sužalojant fizinio asmens sveikatą, taip pat atimant gyvybę, gali būti pareiškiamas pagal ieškovo gyvenamąją vietą arba žalos padarymo vietą.

biurokratinė prekyba užsidirbti 5000

Ieškinys į pasirinkimą žalos, padarytos asmenų į pasirinkimą, gali būti pareiškiamas pagal ieškovo gyvenamąją į pasirinkimą buveinę arba žalos į pasirinkimą vietą. Ieškinys dėl žalos, atsiradusios dėl į pasirinkimą nuteisimo, neteisėto suėmimo kardomosios priemonės taikymo tvarka, neteisėto sulaikymo, neteisėto procesinės prievartos priemonių pritaikymo, neteisėtos administracinės nuobaudos — arešto — paskyrimo, taip pat dėl žalos, atsiradusios dėl neteisėtų teisėjo ar teismo veiksmų nagrinėjant civilinę bylą, gali būti pareiškiamas pagal ieškovo gyvenamąją vietą.

Ieškinys dėl atlyginimo nuostolių, atsiradusių laivams susidūrus, ir dėl atlyginimo išieškojimo už pagalbos suteikimą bei gelbėjimą jūroje, taip pat visais kitais atvejais, kai ginčas kyla dėl vežimo jūra teisinių santykių, gali būti pareiškiamas ir pagal atsakovo į pasirinkimą buvimo vietą arba laivo įregistravimo uostą.

į pasirinkimą

Ieškinys dėl sutarčių, kuriose nurodyta įvykdymo vieta, gali būti pareiškiamas taip pat pagal sutarties įvykdymo vietą. Ieškinys, susijęs su į pasirinkimą, rūpintojo ar turto administratoriaus pareigų ėjimu, gali būti pareiškiamas taip pat pagal į pasirinkimą, rūpintojo gyvenamąją vietą arba turto administratoriaus gyvenamąją ar buveinės vietą.

į pasirinkimą perkant pardavimo pasirinkimo sandorio pavyzdį

Ieškinys dėl vartojimo sutarčių taip pat gali būti pareiškiamas pagal vartotojo gyvenamąją vietą. Teisė pasirinkti vieną iš kelių teismų, kuriems byla teisminga, priklauso ieškovui. Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodeksas Norėdami gauti atsakymą, įveskite savo į pasirinkimą pašto adresą Dėkojame.

Galbūt jus domina