Kriptovaliutos dekretas

Lukašenkos vizija Baltarusijai – kriptovaliutos ir „blockchain“ - Verslo žinios
Pradžia   »  Katasonovas: Bitkoinas kriptovaliutos dekretas JAV spectarnybų įrankis prasčiokų apiplėšimui Katasonovas: Bitkoinas — JAV spectarnybų įrankis prasčiokų apiplėšimui24 rugsėjo, kategorija Metodologija 11 komentarų peržiūrų 1  Spausdinti šį Įrašą Sarmatai Valentinas Katasonovas Apie tai, kodėl rusų valdžia nesiruošia kovoti su virtualiomis valiutomis Kriptovaliutų tema užtvindė pasaulinę informacinę erdvę. Kriptovaliutos — sąvoka, iki šiol neturinti aiškaus kriptovaliutos dekretas. Jie gali būti sukuriami, kaip mums praneša ekspertai, visų norinčių, kurie turi minimalius įgūdžius dirbti kompiuteriu. Vienu žodžiu, kriptovaliutos, jų nuomone, — laisvės įgijimo priemonė ir tikros demokratijos kūrėjos.

Vienas infrastruktūros pavyzdžių — Baltarusijos aukštųjų technologijų parkas — laisvoji ekonominė zona LEZ. Tiesa, konkurencija IT sektoriuje didžiulė yra ne vien tarp darboviečių dėl gerų IT specialistų, tačiau taip pat ir tarp valstybių dėl IT įmonių pritraukimo, todėl dažnai laimi toks, kurios imasi netradicinių priemonių.

s 3 16 variantas

Kriptovaliutos dekretas, kad mums visiems puikiai pažįstamas Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka nusprendė tokių priemonių imtis — kalbama, kad artimiausiu metu jis žada pasirašyti dekretą dėl virtualių valiutų naudojimo ir ICO vykdymo šalyje.

Šis dekretas yra nukreiptas į Baltarusijos aukštųjų technologijų parką, tai yra, siekiama jį padaryti patraukliu užsienio kapitalo įmonėms, kurių veikla susijusi su kriptovaliutomis. Dekretas neabejotinai paliestų visą šalį, nes de jure įteisintų skaitmeninių kriptovaliutos dekretas naudojimą ir paprastų žmonių tarpe.

bitcoin talpyklos kaina

Prekyba, ICO ir kasimas kaip kriptovaliutos dekretas veiklos? Bitcoin valiutos vizualizacija Būsimu dekretu yra numatoma, kad Baltarusijos teritorijoje kriptovaliutos dekretas galimas ne tik virtualių valiutų pirkimas rubliais ar ICO vykdymas, bet ir valiutų kasimas.

Į kurią pusę iššaus kriptovaliutos? - Bitcoinas, Ethereum, Litecoin, Ripple, Verge

Tai reiškia, kad iš šių veiklų gautos pajamos bus apibrėžtos įstatytumais. Visos gautos pajamos planuojama, kad bus lengvai konvertuojamos ir į įprastas valiutas. Šis žingsnis, ko kriptovaliutos dekretas, padės Baltarusijai tapti kripto bendruomenės diskusijose minima valstybe, tačiau klausimas ar duos greitą efektą.

Baltarusija nėra patraukliausių valstybių, į kurias investuotų aukštųjų technologijų įmonės, sąraše, be to dar labai neaišku kokias mokestines priemones planuoja taikyti valdžia. Kitas dalykas — jeigu būtų paprasta reglamentuoti blockchain, tai jau būtų padarę daugelis pasaulio valstybių.

kriptovaliutos dekretas

Galbūt jus domina