Bitų parinktys

„iTunes“ versijos, skirtos „Windows“, kontrolės funkcijų valdymas

Žinau, kurios versijos noriu.

 • Едва мы адаптировались к определенному набору условий жизни, их резко меняли.

 • Kaip nustatyti, kiek bitų sistema. Kaip sužinoti, kiek bitų sistemos įdiegta kompiuteryje
 • 64 bitų arba 32 bitų „Office“ versijos pasirinkimas - „Office“ palaikymas

Kaip ją įdiegti? Svarbu: Norėjote 32 bitų versijos, bet įdiegėte 64 bitų versiją, turite pašalinti pirmą į 64 bitų versiją prieš įdiegdami 32 bitų versiją.

Colortrac SmartLF SC42 Xpress Techniniai duomenys

Taip pat kai įdiegta vieno tarpininko sąskaita su pasirinkimo galimybėmis bitų versija, bet bitų parinktys įdiegti 64 bitų versiją.

Jei dar nesate tikri, kuris bitų parinktys 32 ar 64 bitų versijos jums tinkamesnis, žr.

bitų parinktys

Be to, 64 bitų taikomosios programos gali pasiekti daugiau atminties, nei 32 bitų taikomosios programos iki 18,4 milijonų petabaitų. Daugiau informacijos ieškokite Duomenų tipo Didelis skaičius naudojimas. Turite 32 bitų COM papildinius be 64 bitų parinktys alternatyvos.

Tėvų kontrolės parinkčių nustatymas

Galite bandyti kreiptis į COM papildinio tiekėją ir paprašyti 64 bitų versijos. Naudojate 32 bitų valdiklius be 64 bitų alternatyvos.

bitų parinktys

Tačiau tai gali būti neįmanoma retais atvejais, kai nėra 64 bitų API paskelbimo sakinių. Aktyvinate 32 bitų OLE serverį arba objektą.

 • Utrader tarpininkų apžvalgos
 • „Office“ kalbos priedų paketas - „Office“ palaikymas
 • Dvejetainiai pasirinkimai pradedantiesiems
 • Спросила .

 • Colortrac SmartLF SG44 - Canon Lietuvos
 • Как только они собрались на платформе, появился вагончик.

 • Она развернула свое кресло.

 • Trys dideli brokeriai

Galite perkompiliuoti 32 bitų. Pasirengę diegti? Svarbu: Jei jau įdiegėte 32 bitų versiją, bet norite vietoj jos įdiegti 64 bitų versiją arba atvirkščiaiturite pašalinti nepageidaujamą versiją prieš pradėdami diegti norimą.

„Office“ kalbos priedų paketas

Tačiau jei dirbate su dideliais informacijos arba grafikos blokais, pasvarstykite galimybę naudoti 64 bitų versiją. Žinau, kad noriu 64 bitų versijos. Norėdami įdiegti "Office ", skaitykite bitų parinktys office " diegimas.

Я согласна с дядей Максом.

Pastaba: Jei jau įdiegėte 32 bitų versiją, bet norite vietoj jos įdiegti 64 bitų versiją arba atvirkščiaiturite pašalinti nepageidaujamą versiją prieš pradėdami norimos versijos diegimą. Jei bitų parinktys nesate tikri, kuris pasirinkimas jums tinkamesnis, žr.

turbo variantai neveikia

Norite pasilikti bitų parinktys bitų versiją, kurią jau naudojate. Kuriate vidinius sprendimus, pvz. DEP yra aparatūros ir programinės įrangos technologijų rinkinys, kurį naudoja kai kurios organizacijos, norėdamos sustiprinti apsaugą. Jei nė viena iš šių situacijų jums netinka, bitų parinktys jums lėktuvo žetonai rinktis 32 bitų versiją.

Tėvų kontrolės registro raktai

Norėdami sužinoti, kaip sužinoti, kurią bitų parinktys versiją naudojate, eikite į kurią " Office" versiją naudoju? IT specialistai ir programų kūrėjai turėtų susipažinti su šiomis situacijomis ir peržvelgti susietas apžvalgas.

Kaip sužinoti, kiek bitų sistemos įdiegta kompiuteryje Kaip nustatyti, kiek bitų sistema. Kaip sužinoti, kiek bitų sistemos įdiegta kompiuteryje Šiuo metu, kai pamažu vyksta perėjimas prie 64 bitų operacinių sistemų ir joms skirtų programų, vis dažniau interneto forumuose galite susidurti su klausimu, kaip sužinoti, kiek bitų sistemų bitų parinktys įdiegta kompiuteryje. Poreikis pereiti prie 64 bitų operacinių sistemų versijų kilo dėl nesugebėjimo skirti daugiau kaip 4 gigabaitų RAM 32 bitų sistemose. Iš įdiegto 4 GB kompiuterio šiuo atveju būtų galima naudoti tik 3,2—3,7 GB. Taigi rezervas RAM padidinimui po kompiuterių perėjimo prie 64 bitų talpos yra tiesiog milžiniškas.

Jei šie apribojimai jums nepalankūs, jums geriau rinktis 32 bitų versiją. ComCtl valdikliai neveiks. Kūrėjai gali pasinaudoti bitų parinktys sprendimo būdais, kad pateiktų 64 bitų sprendimą.

Gamintojui reikėtų sukurti 64 bitų valdiklių versijas. ADE ir. Norėdami įdiegti "Office ", skaitykite " office ".

2 veiksmas: Konfigūruokite Office kalbą

Naudojant 64 bitų įdiegtis, DEP bus visada įgalinta, o tuo tarpu 32 bitų įdiegtyse jums reikės sukonfigūruoti DEP naudojant parametrus. Jie paprastai 32 bitų, nes daugelis papildinių neturi 64 bitų versijų. Jūsų VBA kodas naudoja deklaravimo nuostatas. MDE ir.

Galbūt jus domina