Pasirinkimo turnyrai

Didžiojo prizo šachmatų varžybos

Dalyvių atrankos taisyklės kinta, todėl žemiau pateiktos taisyklės tinka tik šiam ciklui.

pasirinkimo turnyrai bitcoin praradimas

Ateityje jos gali keistis, gali net Didžiojo prizo varžybų nebebūti pasaulio pasirinkimo turnyrai cikle. Didžiojo prizo varžybose dalyvauja aštuoniolika žaidėjų, kurie atrenkami laikantis šių taisyklių: Dabartinis pasaulio čempionas ir paskutinį pasirinkimo turnyrai čempionato mačą pralaimėjęs žaidėjas. Keturi pasaulio taurės pusfinalio žaidėjai. FIDE prezidento kvietimą gavęs vienas žaidėjas, kurio Elo reitingas ne žemesnis už Organizatorių kviesti šeši žaidėjai, kurių reitingai nemažesni užarba buvę pasaulio čempionai.

pasirinkimo turnyrai

Likusieji žaidėjai kviečiami pagal vidutinį Elo reitingą. Kai žaidėjų vidutinis reitingas už minėtą laikotarpį yra vienodas, skaičiuojamas Elo reitingas pagal prieš metus sužaistas partijas. Tam reikia, kad žaidėjas būtų per tuos metus būtų sužaidęs ne mažiau pasirinkimo turnyrai reitinguojamų partijų.

pasirinkimo turnyrai naudingas pasirinkimas

Šios taisyklės negaliojo m. Didžiojo prizo varžyboms, kuriose dauguma žaidėjų buvo kviečiami pagal vidutinį Elo reitingą ir tik vieną žaidėją galėjo pasirinkimo turnyrai turnyro organizatorius.

pasirinkimo turnyrai

Nors FIDE nėra įpareigota, bet ji gerbia žaidėjų pasirinkimą, pasirinkimo turnyrai tai įvykdyti ne visada pavyksta, kai tenka į turnyrus žaidėjus skirstyti, išlaikant vidutinį turnyrų reitingą ir žaidėjų iš atskirų žemynų tolygų išdėstymą.

Jau ir po pasirinkimo turnyrai išskirstymo FIDE pasilieka teisę išimtinais atvejais, susidarius netikėtoms aplinkybėms, perkelti pasirinkimo turnyrai pasirinkimo turnyrai vieno turnyro į kitą.

parinktis įjungta dvejetainiai variantai juokingas vaizdo įrašas

Galbūt jus domina