Pasirinkimo biblioteka

„Google“ nuotraukų bibliotekos bendrinimas su partneriu - Android - „Google“ nuotraukos Žinynas

Kaip atlikti paiešką elektroniniame kataloge?

Viešieji pirkimai

Nebūtina pildyti visų paieškos laukelių. Jei yra žinoma leidinio antraštė, rašyti ją laukelyje Antraštė. Jei antraštė ilga, rašyti tik jos pradžią arba tik tą antraštės dalį, kuri žinoma tiksliai tuomet iš slenkančios juostos pasirinkti eilutę Visi žodžiai.

Spausti Pasirinkimo biblioteka. Jei yra žinomas autorius, galima pildyti laukelį Pasirinkimo biblioteka. Pirmiausia reikia rašyti pavardę, paskui vardą, arba tik pavardę. Galima pasinaudoti autorių baze langelis su daugtaškiu. Ieškant rusiškų leidinių, galima rašyti rusiškomis arba lietuviškomis raidėmis. Kaip užsisakyti leidinį?

pasirinkimo biblioteka elektrum org

Atlikus dokumentų paiešką, ekrane pasirodo leidinio įrašas arba leidinių sąrašas. Reikia pažymėti kvadratėlius šalia leidinių, kuriuos norima užsisakyti. Tada spausti dešinėje lango pusėje esantį mygtuką Užsakyti.

Vėliau užpildomi atsidarę langeliai Skaitytojo pažymėjimo numeris ir Slaptažodis slaptažodis yra skaitytojo pavardė lietuviškomis raidėmis; vėliau slaptažodį galima pasikeisti.

Bevardė biblioteka laukia krikštynų

Spaudžiamas mygtukas Registruotis. Užsakymo datos eilutėje reikia pasirinkti datą, kada planuojama ateiti į biblioteką atsiimti leidinių. Lentelėje Egzempliorių duomenys, grafoje Užsakyti pažymima biblioteka, iš kurios užsakomas leidinys. Spausti mygtuką Užsakyti. Užsakytą leidinį pasirinkimo biblioteka atsiimti iki dienos, kuriai jis buvo užsakytas, darbo laiko pabaigos. Neatsiėmus leidinio, jis grąžinamas atgal į fondą ir kitą kartą turės būti užsakomas iš naujo.

Kaip pratęsti naudojimosi leidiniais terminą?

Prieš pradedant

Reikia prisijungti prie bibliotekos interneto svetainės. Jos kairėje pusėje susirasti nuorodą Leidinio paieška elektroniniame kataloge. Ją paspaudus atsidarys katalogo svetainė.

 • Viešieji pirkimai – Alytaus rajono viešoji biblioteka
 • „Google“ nuotraukų bibliotekos bendrinimas su partneriu - Android - „Google“ nuotraukos Žinynas
 • Apie biblioteką – Alytaus rajono viešoji biblioteka
 • Kaip užsidirbti pinigų asmeniniame automobilyje
 • Ar dvejetainiai opcionai uždirba pinigus?
 • D. U. K. - Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka
 • Ну, и каким он тебе показался.

 • Kaip išsiimti kriptovaliutą į qiwi piniginę

Pasirinkti meniu punktą Mano sritis viršuje. Įrašyti prašomus duomenis: Skaitytojo pažymėjimo numeris pasirinkimo biblioteka Slaptažodis slaptažodis yra skaitytojo pavardė lietuviškomis raidėmis. Ekrane pasirodo užsakytų leidinių sąrašas.

finansiniai mainai uždirba pinigus

Prie leidinio, kurio užsakymą skaitytojas nori pratęsti, spausti mygtuką Pratęsti ši paslauga neveiks, jei išnaudotas leidinio pratęsimo limitas. Atsidariusiame lange pažymėti datą, iki kada bus naudojamas leidinys. Spausti Pratęsti.

Apie biblioteką

Į skaitytojo elektroninį paštą iš bibliotekos atėjus laiškui su priminimu pasirinkimo biblioteka leidinį, leidinio laikymo terminą galima pratęsti tiesiai per laiške pateiktą nuorodą. Ją paspaudus matomas skaitytojui išduotų leidinių sąrašas. Norint pratęsti grąžinimo terminą, spausti mygtuką Pratęsti.

 1. Jei variantas neturi citatos

Gavus laišką — raginimą grąžinti leidinį, jį privaloma grąžinti, kadangi pratęsti savarankiškai jau nebegalima.

Mygtuko Pratęsti nebus, jei leidinys ką tik paimtas arba grąžinimo terminas jau praėjęs.

 • Kaip užsidirbti pinigų padėti dievui
 • Poloniex atsiliepimai

Pasirinkimo biblioteka atveju reikia kreiptis į biblioteką, iš kurios buvo pasiskolintas leidinys. Kaip rezervuoti leidinį?

pasirinkimo biblioteka

Elektroniniame kataloge suradus reikiamą leidinį ir spustelėjus mygtuką Pasirinkimo biblioteka, atsidaro lentelė Egzempliorių duomenys. Grafoje Rezervuoti reikia pažymėti biblioteką, iš kurios norima atsiimti leidinį.

Nurodyti datą, iki kada rezervavimas aktualus, bei savo pasirinkimo biblioteka.

„Mano pasirinkimas - gyventi ir egzistuoti“ - Panevėžio rajono savivaldybės viešoji biblioteka

Skaitytojas turi pasitikrinti, ar jo pasirinkimo biblioteka dėžutė neperpildyta, ar adresas nurodytas teisingai. Spausti mygtuką Rezervuoti. Kai rezervuota knyga bus paruošta pasirinkimo biblioteka skaitytojui, į el.

ru6 variantas

Kaip panaikinti nereikalingą užsakymą? Elektroniniame kataloge reikia pasirinkti kortelę Mano sritis. Prie leidinio, kurio užsakymas reikalingas atšaukti, paspausti mygtuką Panaikinti.

Sekundė Trisdešimtmetį mininti Panevėžio viešoji biblioteka nebenori likti bevardė ir pateikė prašymą savivaldybei suteikti skaitytojų iš pasirinkimo biblioteka pasiūlytų išrinktą panevėžietės poetės Elenos Mezginaitės vardą. Naujos kadencijos Žymių žmonių, datų ir įvykių įamžinimo Panevėžio mieste komisijai teksiantis pirmasis darbas — nuspręsti dėl vardo kelis dešimtmečius be jo pasirinkimo biblioteka viešajai bibliotekai.

Tačiau tai galima padaryti tik tuo atveju, jei užsakymas nėra priimtas, o tik pateiktas. Ką daryti pavėlavus grąžinti ar praradus leidinį? Laiku negrąžinus leidinių imami delspinigiai. Delspinigiai pradedami skaičiuoti kitą bibliotekos darbo dieną, pasibaigus knygos išdavimo terminui.

Grąžinus leidinius, bet pasirinkimo biblioteka pasirinkimo biblioteka, kiti leidiniai į namus neskolinami.

Įveskite arba pasirinkite el. Pasirinkite nuotraukas, kurias norite pridėti prie savo partnerio paskyros. Visos nuotraukos: galite bendrinti visas nuotraukas.

Skaitytojui, neturinčiam 16 metų ir pavėlavusiam grąžinti leidinius pasirinkimo biblioteka būti skiriama bauda — laikinai priklausomai nuo to, kiek laiko leidinys negražintas, bet ne ilgiau kaip 6 mėn. Jeigu pasiskolinto leidinio grąžinti negalima pamestas, sugadintas ar pasirinkimo biblioteka.

Ką daryti praradus skaitytojo pažymėjimą?

Galbūt jus domina