Bloko kriptovaliuta. Svetainės partnerių reklama

bloko kriptovaliuta

Pradžia Kriptovaliutos Sukurta bloko kriptovaliuta be bloko grandžių — tobuliau nei bitcoin?

dvejetainiai variantai geriausios strategijos 1 min nustatyti papildomas pajamas

Bitcoinas nėra vienintelė tobula ir populiari valiuta. Vienas bloko kriptovaliuta labiausiai intriguojančių pavyzdžių — IOTA.

bloko kriptovaliuta cryptocurrency pajamos

Per tris savaites šios valiutos vertė pakilo daugiau kaip 4 milijardais dolerių. Tačiau įdomiausia dalis čia yra ta, kad ši valiuta visiškai nesivadovauja ir nenaudoja bloko grandžių sistemos.

bloko kriptovaliuta kovos galimybės

Šis įspūdingas vertės pakilimas prasidėjo jau lapkričio pabaigoje, kai Vokietijoje ne pelno siekiantis IOTA fondas paskelbė apie naujos kriptovaliutos atsiradimą. Kas toliau?

bloko kriptovaliuta dvejetainiai opcionai olymp prekybos strategija

Nors IOTA žetonai gali būti naudojami kaip ir bet kuri kita kriptovaliuta, protokolas buvo specialiai sukurtas naudoti su prijungtais įrenginiais, teigia vienas iš kūrėjų kolektyvo narių -  David Sønstebø. Organizacijos renka didžiulius duomenų kiekius, pradedant nuo oro stebėjimo sistemų iki jutiklių, stebinčių pramoninių mašinų našumą.

Praeitoje temoje buvo pasakojama apie specializuotus procesorius ASICkurie savo gamintojams atneša milijardus dolerių. Tačiau jų naudojimas suskaldė kriptobendruomenę.

Tačiau beveik visa ši informacija yra susijusi su duomenų baze, o ne su vartotojų pinigais, sako Sønstebø. IOTA sistema gali tai daryti dviem būdais, sako jis.

Vadinasi taip pat nežinote kas yra Blockchain technologija. Ko gero tikslinga būtų teigti, jog BlockChain technologija yra bene didžiausia šimtmečio naujovė IT sektoriuje. Iš nuogirdų kai kurie naujovėmis besidomintys žmonės turbūt spėtų, jog ši inovacija labiausiai susijusi bloko kriptovaliuta finansų sektoriumi.

Pirma, tai galima užtikrinti šių duomenų vientisumą, kad jis būtų apsaugotas nuo suklastotų decentralizuotų failų. Antra, tai leidžia nemokamai atlikti sandorius tarp duomenų savininkų ir visų, kurie nori jį nusipirkti.

bloko kriptovaliuta

Yra daugybė įmonių, kurios nori pasinaudoti šiais duomenimis. Vietoj blockchain IOTA naudoja "tangle", kuris yra pagrįstas matematine koncepcija, bloko kriptovaliuta acikline grafika.

Kokios kriptovaliutos palaikomos?

Sønstebø problema, susijusi su bitcoinu ir kitomis blokų grandžių sistemomis yra ta, kad sandorių patikrinimui jos remiasi kasėjų miners tinklu. Taigi IOTA atsisakė galimybės kasti valiutas. Vietoj to, kai vartotojas išduoda sandorį, tas asmuo taip pat patvirtina du atsitiktine tvarka atrinktus ankstesnius bloko kriptovaliuta, kurių kiekvienas nurodo du kitus ankstesnius sandorius ir pan.

bloko kriptovaliuta satoshi kranai su išvestimi

Sunstebø" teigimu, augant naujiems sandoriams, visas valiutos bloko kriptovaliuta auga. Pastaraisiais mėnesiais kai kurie žinomi kriptovaliutų tyrimų bendruomenės bloko kriptovaliuta išreiškė abejonių dėl IOTA dizaino ir bendro saugumo. Rugpjūtį mokslininkai iš MIT ir Bostono universiteto pranešė, kad jie atrado rimtų bloko kriptovaliuta naujoje valiutoje.

IOTA pataisė pažeidimus, o Sønstebø sako, kad saugumo priemonės tikrai neleis niekam prarasti lėšų.

Kriptovaliutos neria žemyn? Bitcoinas, Ethereum, Litecoin, Ripple, Ethereum classic - Kriptovaliuta

Galbūt jus domina