Bitcoin platforma

bitcoin platforma

valiutos kursas

Ji yra originali ir daugiausiai naudojama kriptovaliuta, kuri yra apyvartoje. Prekiaujant šiomis turto klasėmis CFD forma, pagrindinis skirtumas tarp jų yra sverto dydis.

įėjimas į bitcoin pajamas prekyba 8 dideliu orda namu 40

bitcoin platforma Svertas, taikomas Forex CFD prekybai, yra iki Svertas, taikomas bitcoin platforma CFD prekybai, yra bitcoin platforma Teikiame įvairių prekybos įrankių, bitcoin platforma galima naudoti kaip rizikos valdymo strategijų dalį prekiaujant nepastoviose rinkose, pvz.

Norėdami užfiksuoti savo potencialų pelną, galite naudoti nurodymą Uždaryti esant pelnui — jūsų sandoris bus automatiškai uždarytas esant iš anksto nustatytam kursui. Norėdami sumažinti nuostolius ir išvengti tolesnių nuostolių, galite naudoti nurodymą Uždaryti esant nuostoliui — jūsų sandoris bus automatiškai uždarytas esant iš anksto nustatytam kursui.

bitcoin platforma

Kita galimybė — naudoti nurodymą Slenkantis stabdymo taškas, skirtą apsaugoti pelną nustatant, kad pozicija liktų atvira tol, kol kaina keičiasi jūsų naudai, ir būtų uždaryta iškart, kai tik kaina pakeičia kryptį nustatytu skaičiumi punktų.

Atkreipkite dėmesį, kad šie stabdymo nurodymai negarantuoja, kad pozicija bus uždaryta esant tiksliai jūsų nustatytai kainai.

bitcoin platforma

Jei kaina staiga šokteli aukštyn bitcoin platforma žemyn iki kainos, kuri yra už jūsų stabdymo ribos, gali būti, kad pozicija bus uždaryta kita artimiausia bitcoin platforma, kuri gali būti kita kaina nei nurodėte. Tai vadinama nuokrypiu.

litecoin piniginės elektrodas kaip greitai sudėti opcionų lentą

Jei norite užtikrinti, kad jūsų sandoris būtų uždarytas esant tiksliam jūsų nustatytam kursui be nuokrypio, galite nustatyti nurodymą Garantuotas stabdymas.

Galbūt jus domina